Eserlerimden Ses Örnekleri

Türkçe

İki Trio Troy icrası

Zeynep Üçbaşaran (Piyano), Artan HÜRSEVER (Fagot), Philipp MAHRENHOLZ (Obua)‘dan oluşan Trio Troy için yazdığım ve kendilerine ithaf ettiğim iki eser, bu oda müziği topluluğu tarafından çeşitli konserlerde seslendirilmiştir.Bu konserlerden birisi de Zurich’de gerçekleşti. Önce size bu konserin el programının resmini sunmak istiyorum.

El Programi

Bu iki eserimi aşağıdaki çalıcılar aracılığı ile dinleyebilirsiniz. Ancak, bu web sayfasını MSIE dışındaki bir web tarayıcı ile görüntülediğinizde bu aşağıdaki müzik çalar ile dinleme yapabilirsiniz. Bu müziği dinlemek için Mozilla Firefox web tarayıcısını kullanmanızı öneririm.


“3-4-3” başlıklı eserim


“Visions” başlıklı eserim

 

In English

Two performance recordings of Trio Troy

Trio Troy members are Zeynep Üçbaşaran (Piano), Artan HÜRSEVER (Bassoon), Philipp MAHRENHOLZ (Oboe). They had performed my works that I’d dedicated to them in different places. One of these places is Zurich. First of all, I want to present you the picture of programme of this concert.

Concert Programme


You can listen to my works browsing the webpage within Mozilla Firefox web browser. Otherwise if you browse this web page with MSIE web browser, you will not be able to make the audio player work.


Work Title: “3-4-3”

 


Work Title: “Visions”


Server ACİM – Dilemma (Ikilem)

Solo Fagot, Solo Klarinet ve Orkestra için 2008 yılında bestelenmiş olan bu eser, 17 Nisan 2008 tarihinde Emin Güven YAŞLIÇAM şefliğinde Solo Klarinet’te Robert PICKUP ve Solo Fagot’ta Artan HÜRSEVER ve İzmir Devlet Senfoni Orkestrası tarafından seslendirilmiştir. Bu dinleyeceğiniz icra Konser kaydıdır.

This work is composed for Solo Clarinet, Solo Bassoon and Orchestra in 2008. This work is performed in 17 April 2008 by Izmir State Symphony Orchestra. Conductor is Emin Güven YAŞLIÇAM. Solo Clarinet is performed by Robert PICKUP and Solo Bassoon is performed by Artan HURSEVER. This recording is that concert recording.


Thanks for listening to my works. If you want to express your thoughts and feelings about my works you can send my an e-mail by clicking HERE.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s